Punktualnie w samo południe 1 kwietnia (to nie Prima Aprilis)ruszyły zapisy do kolejnego biegu cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Zapisy na Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim potrwają do 27 kwietnia do godz. 23.59. Kwota wpisowego pozostaje bez zmian i wynosi 30 złotych.

Zapisy odbywają się przez Profil Zawodnika dedykowany wydarzeniom organizowanym przez Gdyńskie Centrum Sportu. Zachęcamy do śledzenia informacji publikowanych na podstronie www.gpx.gdyniasport.pl  oraz dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim to drugi bieg z cyklu PKO Grand Prix Gdyni. W lutowej edycji imprezy wystartowało ponad 5700 fanów aktywności fizycznej, co oznacza, że pobity został kolejny rekord frekwencji.

– Cieszy nas tak duże zainteresowanie gdyńskimi biegami – mówi Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu – Jestem przekonany, że także tym razem biegacze tłumnie stawią się na linii startu.

 

Tradycyjnie – Bieg Główny poprzedzony zostanie Biegami Młodzieżowymi oraz Marszami Nordic Walking. W skład tych pierwszych wchodzą Bieg Starszaka, Bieg Młodzika oraz Bieg Juniora. Wydarzenie dedykowane jest uczniom podstawówek, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Marsze Nordic Walking przeznaczone są dla fanów chodzenia z kijkami, których w Gdyni nie brakuje – mówi Marek Łucyk. – Liczymy, że frekwencja dopisze w równie dużym stopniu, co na zajęciach Gdyńskiego Poruszenia.

 

Zapraszamy także na cieszący się dużą popularnością Bieg Malucha. Najmłodsi ponownie pobiegną ze swoimi rodzicami wzdłuż Skweru Kościuszki. Dla wszystkich uczestników – medal!

 

Jeden z tegorocznych sponsorów – firma Honda Gdynia – przygotowała dla uczestników GPX Gdyni specjalną nagrodę. Każdy, kto weźmie udział w przynajmniej trzech biegach całego cyklu, będzie mógł wygrać nową Hondę Jazz.

Oznacza to, że Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim jest ostatnią szansą dla tych, którzy nie wzięli udziału w pierwszym z biegów cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Zapraszamy do udziału w konkursie!

A tak było przed rokiem: 

{youtube}RrEbJiHWdfg?list=PLdhCXUOxLLdeCaQQXMlyc-21fId7S0271{/youtube}

 

Wszystkich, którzy nie biegają, a jedynie kibicują zapraszamy do organizowania Stref Kibicowania.

Zbierz grupę od 5 do 20 osób, stwórzcie wspólnie ciekawy program kibicowania i wygrajcie voucher do Adventure Park Gdynia. Strefy Kibicowania – nowość w cyklu PKO GPX Gdyni 2015! Możecie przebrać się w wystrzałowe kostiumy, zagrać akustyczny mini-koncert, przynieść do Strefy Kibicowania trampoliny… ogranicza Was jedynie wyobraźnia! Najciekawsze pomysły mają szansę wygrać nagrodę. O tym, która Strefa Kibicowania okaże się najlepsza, zdecydują sami biegacze – w głosowaniu, który uruchomimy po zakończeniu Biegu Europejskiego z PKO Bankiem Polskim.

Uczestnicy najciekawszej, najfajniejszej i najgłośniejszej Strefy Kibicowania otrzymają vouchery do Adventure Park Gdynia Kolibki – w programie jazdy off-road, paintball, zjazdy linowe i wiele innych.  Jedno jest pewne – będzie się działo!

Więcej…

—————————————-

źródło: www.gdyniasport.pl 

By kkorpas

4 thoughts on “Zapisz się na Bieg Europejski.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *