to osiągnięcia zawodniczki WKS Flota Gdynia Syntii Ellward (podopiecznej trenera Zbigniewa Rolbieckiego). Gdynianka w finałowym biegu na 800 m w czasie halowych Mistrzostw Polski w Toruniu zajęła III miejsce z wynikiem 2:02,94 s.

Startujący w biegu na 60 metrów Przemysław Słowikowski wywalczył czwarte miejsce z nowym rekordem życiowym 6,73 s.

W eliminacjach biegu na 60 m ppł. startowało dwóch młodych płotkarzy Floty, Marcin Grudka w swojej serii zajął czwarte miejsce z nowym rekordem życiowym 8,24 s. Drugi z płotkarzy Adrian Przybyła był piąty w serii eliminacyjnej z wynikiem 8,45 s.

Zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników, Syntii Ellward życzymy powodzenia na Halowych Mistrzostwach Europy, rozpoczynających się właśnie w Pradze!!!

Z ostatniej chwili:

Niestety, na Halowych Mistrzostwach Europy w Pradze Syntia Ellward pobiegła w eliminacjach w czasie 2:05,68, co nie dało jej awansu do półfinału.