Fantastycznie spisały się zawodniczki UKS Jantar Gdynia na Turnieju Młodości. Natalia Wiśniewska wygrała wielobój w kategorii juniorek młodszych oraz zdobyła jeszcze dwa złote medale za występy z rekwizytami (obręcz i wstążka/maczugi). Oprócz tego zajęła trzecie miejsce w układzie z piłką.

W finałowej ósemce wieloboju znalazły się jeszcze 2 zawodniczki Jantara Paulina Kaczor (6m) oraz Natalia Krzyżanowska (8m).
W kategorii młodziczek brązowy medal w wieloboju wywalczyła Wiktoria Wójtowicz , która zdobyła także srebrny medal w układzie z piłką. Ala Leonik uplasowała się na 8 miejscu w wieloboju, a piłce była siódma.

To już ostatni start 7 zawodniczek UKS Jantar w kategorii junior młodszy. 22 listopada na Drużynowych Mistrzostwach Polski w Rumi wystartują już jako juniorki.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom udanych startów. Podziękowanie należą się też trenerkom: Hannie Narloch, Agnieszce Walczyk oraz p.choreograf Barbarze Pituch za przygotowanie dziewczynek do zawodów.

Do pełnego obrazu występu gdyńskich zawodniczek należy dodać jeszcze trzy srebrne medale i jeden brązowy gimnastyczek SGA Gdynia. Dwa srebrne krążki za piłkę oraz obręcz i brązowy w wieloboloju w kategorii juniorek młodszych, zdobyła Kornelia Pacholec, a drugie miejsce w ćwiczeniu z maczugami/wstążką zajęła Weronika Berniak.

 

Więcej: TUTAJ 

 

 

————————————-

źródło i foto: www.facebook.com/pages/UKS-JANTAR-GDYNIA 

 

 

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.