Rewelacyjnym strzałem z niebieskiej linii, po asyście Rafała Kopczyńskiego, popisał się Artur Czaiński. Sigma nie miał szans obrony. 

W ostatni poniedziałek, 3 listopada Grizzlies rozegrali bardzo dobry mecz tylko nieznacznie ulegając renomowanej drużynie MadDogs Sopot. Bardzo dobrze bronili obaj bramkarze. Cała drużyna grała z dużym poświęceniem i zaangażowaniem. To był naprawdę dobry mecz!!! 

Brakowało trochę wyjścia z tercji i celnych podań, a przede wszystkim spokoju przed bramką przeciwnika, ale jest to do nadrobienia na treningach. Cieszy fakt, iż z meczu na mecz dzielna drużyna gra  coraz lepiej. Miejmy nadzieję, iż w następnych meczach będzie zwyciężać.

Trochę szkoda ostatnich minut kiedy to Grizzlies rzucili się do ataku i po kontrach stracili 2 bramki – wyszedł brak doświadczenia.

Jeszcze raz: Gratulacje dla całej druzyny, trenera, a szczególnie ciepłe dla zdobywcy gola.

Drużyna Grizzlies to amatorska drużyna hokejowa powstała w 2011 r. złożona głównie z rodziców dzieci grających w UKS „Niedźwiadki, nudzących się w okresie zimowym żeglarzy z zaprzyjaźnionego Gdyńskiego Klubu Żeglarskiego STAL oraz wielu innych pasjonatów aktywnego spędzania czasu, ze szczególnym uwzględnieniem dyscyplin jakimi są hokej na lodzie w zimie i hokej „in-line” w lecie.

Celem drużyny jest propagowanie aktywnego trybu życia również w okresie zimowym, kiedy to w Gdyni nie ma co robić, dobra zabawa oraz wspieranie (głównie finansowo i organizacyjnie) Hokejowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Niedźwiadki w Gdyni.

Jednym z atutów ekipy jest fachowa kadra trenerska. Treningi prowadzone są przez trenera I klasy hokeja na lodzie, byłego zawodnika ekstraligowej drużyny Energa Stoczniowiec Gdańsk, nauczyciela z wieloletnią praktyką – Bartłomieja Wróbla oraz instruktora hokeja na lodzie Mariusza Maćkowiaka.

Zespół skupia amatorów, w pełnym tego słowa znaczeniu, żaden z zawodników nigdy nie grał w rozgrywkach juniorskich czy też ligach zawodowych organizowanych przez PZHL. W drużynie, u boku swoich rodziców, grają też Niedźwiadki, które ukończyły już 16 lat i nie mogą grać w drużynach dziecięcych i młodzieżowych, a chcą dalej rozwijać swoją pasję.

 

————————————-

źródło: www.grizzlies.pl 

By kkorpas

3 thoughts on “Historyczna, pierwsza bramka dla Grizzlies w sezonie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *