Oficjalnego otwarcia dokonali: prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, wiceprezydent Michał Guć, dyrektor placówki Jolanta Matulewicz,  a także gdyńscy radni – Beata Szadziul i Stanisław Borski.
 
Z okazji uroczystości uczniowie SP nr 13 przygotowali specjalne przedstawienie, które w krótkiej formie przedstawiało największe zalety ich szkoły. Po występie prezydent Wojciech Szczurek oraz wiceprezydent Michał Guć inauguracyjnym rzutem do kosza oraz przecięciem wstęgi otworzyli obiekt.
 
Nasze miasto nieustannie się rozwija. Powstają nowe ulice, ścieżki rowerowe, place zabaw czy siłownie zewnętrzne. Do najważniejszych inwestycji realizowanych w Gdyni należą boiska przyszkolne, takie jak to. Wyrażam szczerą nadzieję, że budowa tego typu obiektów przełoży się na jakość kształcenia najmłodszych mieszkańców naszego miasta, w duchu sportu oraz gdyńskiego patriotyzmu – mówił Wojciech Szczurek.
 
„Trzynastka” należy do najstarszych gdyńskich szkół. Uczy się w niej ponad 300 uczniów.

 

—————————————

źródlo: www.gdynia.pl 

foto. Dariusz Rybacki / GOSiR

By kkorpas

46 thoughts on “Kolejna szkoła z nowym boiskiem”
 1. Лидерство в области охраны труда. Согласно какой теории руководства и лидерства лидерами рождаются а не становятся. Демократическое лидерство это. Стили лидерства в психологии. Теория черт лидерства. Курс по лидерству для директоров. Курс развитие лидерства.

 2. Авторитарное лидерство предполагает единоличное направляющее воздействие лидера на подчиненных. Тренинг развития лидерства. Политическое лидерство типы. Ситуационное лидерство примеры. Выберите верные суждения о политическом лидерстве.

 3. Купить VPS/VDS серверы
  – Почасовая оплата
  – FASTPANEL и HestiaCP – бесплатно
  – Отлично подходит под Xneolinks
  – Дата-центр в Москве и Амстердаме
  – Отлично подходит под XRumer + XEvil
  – Отлично подходит под CapMonster
  – Отлично подходит под GSA Search Engine Ranker
  – Круглосуточная техническая поддержка – бесплатно
  – Супер (аптайм, скорость, пинг, нагрузка)
  – Быстрые серверы с NVMe.
  – Отлично подходит под A-Parser
  – Скорость порта подключения к сети интернет — 1000 Мбит/сек
  – Более 15 000 сервер уже в работе
  – Outline VPN, WireGuard VPN, IPsec VPN.
  – Ubuntu, Debian, CentOS, Oracle 9 – бесплатно
  – Мгновенное развёртывание сервера в несколько кликов – бесплатно
  – Автоматическая установка Windows – бесплатно
  – Возможность арендовать сервер на 1 час или 1 сутки
  – Windows – 2022, 2019, 2016, 2012 R2
  – Windows – 2012 R2, 2016, 2019, 2022 – бесплатно
  – Для сервера сеть на скорости 1 Гбит!
  – Управляйте серверами на лету.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *