podczas której będzie można m.in. obejrzeć transmisję z ceremonii i meczu otwarcia Mistrzostw Świata FIFA 2014, spotkać się z ambasadorem projektu Robertem Lewandowskim i z najwybitniejszym polskim chodziarzem Robertem Korzeniowskim, ciekawie spędzić czas w Strefie Aktywnego Życia i dowiedzieć się, które drużyny gimnazjalne są najlepsze w Polsce.

https://www.youtube.com/watch?v=Fz38CxKF3wU 

Tegoroczny finał Coca-Cola Cup będzie wyjątkowy z kilku powodów. W roku piłkarskich Mistrzostw Świata, Coca-Cola – jako oficjalny sponsor mundialu – przenosi do Polski klimat brazylijskiej fiesty i organizuje finałowe mecze na Plaży Miejskiej w Gdyni. Nad samym brzegiem morza powstanie boisko z naturalną trawą i trybunami na 1.200 osób. Tuż obok boiska stanie miasteczko Coca-Cola Cup, w którym przez cztery dni na odwiedzających będzie czekać mnóstwo atrakcji o charakterze sportowym, które będą dowodem na to, że ruch to radość.

Już 12 czerwca od 20:00 organizatorzy zapraszają na trybuny, z których będzie można oglądać na telebimie ceremonię i mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2014. Przed meczem hymn Coca-Coli przygotowany specjalnie na tegoroczny mundial zaśpiewa na żywo Rafał Brzozowski. Transmitowane z Brazylii mecze będzie też można oglądać w piątek. Także od piątku 13 czerwca obok boiska na plaży stanie Strefa Aktywnego Życia, w której na wszystkich kibiców czekać będą atrakcje i konkursy o charakterze sportowo-edukacyjnym, bezpłatne konsultacje z ekspertami Polskiego Towarzystwa Dietetyki, a także możliwość gry w piłkarzyki, piłkę plażową, siatko-nogę, piłkarskie kręgle czy boule. Z atrakcji będzie można skorzystać również przez całą sobotę i niedzielę. Strefa Aktywnego Życia Coca-Cola Cup to element realizacji strategii firmy Coca-Cola, której jednym z głównych celów jest promocja aktywności fizycznej i zachęcanie ludzi do ruchu. Ambicją firmy jest zaktywizowanie do 2020 roku 100 milionów ludzi na całym świecie.  

 

Gościem specjalnym finału będzie ambasador Coca-Cola Cup, Robert Lewandowski. 

Najlepszy polski piłkarz, który jako nastolatek dwukrotnie brał udział w rozgrywkach, w sobotę spotka się z kibicami i będzie dopingował młodych piłkarzy rywalizujących o mistrzowski tytuł Coca-Cola Cup. Na boisku na plaży w Gdyni będzie można zobaczyć najlepsze spośród blisko 4.000 drużyn zgłoszonych do udziału w tegorocznym turnieju. Mistrzowie i mistrzynie wszystkich województw walczyć będa o tytuł Mistrza Kraju oraz o nagrodę główną edycji 2014- wyjazd na obóz piłkarski do Rzymu, gdzie będą mogli trenować pod okiem szkoleniowców z Brazylii i skonfrontować swoje umiejętności z rówieśnikami z całej Europy. Sobotni wieczór zakończy uroczysta ceremonia dekoracji zwycięzców.

 

Partnerem Wielkiego Finału Coca-Cola Cup 2014 jest Miasto Gdynia. Patronat honorowy nad turniejem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Partnerem merytorycznym programu jest Polskie Towarzystwo Dietetyki, natomiast partnerami technicznymi, firma adidas, T-Mobile i Subway.

 

Więcej informacji o turnieju można znaleźć na www.cocacolacup.pl oraz na oficjalnym profilu na Facebooku www.facebook.com/cocacolacuppolska

  

Wielki Finał Coca-Cola Cup 2014 na plaży miejskiej w Gdyni – plan wydarzeń: 

 

DATA

GODZINA

ATRAKCJA

Czwartek, 12.06.2014

20:00

Transmisja ceremonii otwarcia i pierwszego meczu Mistrzostw Świata FIFA
Występ Rafała Brzozowskiego

Piątek, 13.06.2014

15:00

18:00

21:00

Otwarcie Strefy Aktywnego Życia
Transmisja meczu Mistrzostw Świata FIFA Meksyk – Kamerun
Transmisja meczu Mistrzostw Świata FIFA Hiszpania – Holandia

Sobota, 14.06.2014

09:00

 

09:00

09:00 – 21:30

21:30

Ceremonia otwarcia turnieju finałowego Coca-Cola Cup, spotkanie 
z Robertem Lewandowskim

Otwarcie Strefy Aktywnego Życia

Mecze finałowe Coca-Cola Cup

Ceremonia dekoracji zwycięzców

Niedziela, 15.06.2014

10:00 – 18:00

Atrakcje w Strefie Aktywnego Życia

  

 

——————————————–

źródło i foto:

www.cocacolacup.pl 

By kkorpas

2 thoughts on “Wielki Finał Coca Cola Cup na plaży w Gdyni!!!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *