Niestety w pierwszej wiosennej kolejce to defensywa zapewniła żółto-niebieskim trzy punkty w Jaworznie w meczu, w którym GKS Tychy dominował cały mecz i którego ataki kończyły się na dobrze i uważnie grającej obronie gdynian, kierowanej przez Krzysztofa Sobieraja.

O ile obrona spisywała się bez zarzutu, o tyle nie widać było jeszcze siły ofensywnej Arki. Ataki były słabe, anemiczne i czytelne, co pozwalało obrońcom GKS-u skutecznie je rozbijać.

Po przerwie mimo dokonania dwóch zmian w składzie sytuacja nie ulegała zmianie i kiedy już wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, dośrodkowanie Radosława Pruchnika z rzutu wolnego Michał Rzuchowskizamienia w bramkę. Trzy punkty jada do Gdyni, chociaż z przebiegu gry bardziej na zwyciestwo zasługiwali gospodarze. W zespole Arki rzucał się w oczy jeszcze brak zgrania, ale w kolejnych meczach powinno już być lepiej. W najbliższym spotkaniu, w piątek 14 marca o godzinie 19.00 rywalem podopiecznych Pawła Sikory będzie Wisła Płock , a już pięć dni później arkowcy  podejmować  będą Miedź Legnica w ramach 1/4 Pucharu Polski.

 

GKS Tychy – Arka Gdynia 0:1 (0:0)

0:1 Rzuchowski 88′ 

GKS: Misztal – Chomiuk (90′ Biskup), Kopczyk, Masternak, Mączyński, Szczęsny Gąsior, Zganiacz, Wodecki (82′ Dymowski), Docekal (78′ Dzięgielewski), Smółka 

Arka: Szromnik – Cienciała, Sobieraj, Juraszek, Radzewicz – Budka (78′ Kowalski), Rzuchowski, Szwoch (59′ Pruchnik), Tomasik – Ślusarski, Aleksander (78′ da Silva)

 

Żółte kartki: Dočekal, Gąsior (GKS)

 

Sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław). 

 

 

BILETY NA MECZE!!!

Wszystkie osoby, które będą chciały JEDNORAZOWO zakupić bilety na oba wspomniane spotkania, po zakupie biletu na mecz z Wisłą Płock będą miały możliwość zakupu biletu na mecz pucharowy z Miedzią Legnica w cenie 20% niższej. Promocja obowiązuje do 14 marca do zakończenia meczu z Wisłą Płock i dotyczy jedynie osób, które kupują bilety na 2 spotkania jednocześnie i nie jest dostępna przy zakupie biletów przez Internet. Więcej szczegółow na www.arka.gdynia.pl

Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży (bilet tańszy o 3 zł) zarówno we wszystkich punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się w zakładce „Bilety i karnety” jak i przez Internet po zalogowaniu się na stronie www.bilety.arka.gdynia.pl

Jednocześnie przypominamy o konkursie –   spośród wszystkich osób, które zakupią bilety (w punktach sprzedaży lub za pośrednictwem strony internetowej) odpowiednio  do dnia 13.03.2014 oraz 18.03.2014 włącznie, rozlosowane zostaną 3 podwójne zaproszenia na kolejny mecz rozgrywany w Gdyni. 

Przypominamy, że możliwość zakupu biletów online zostanie wyłączona na 2 godziny przed rozpoczęciem każdego ze spotkań.

 

SPRZEDAŻ KARNETÓW WCIĄŻ TRWA!

 

Przypominamy, że jest jeszcze możliwy zakup karnetów na rundę wiosenną 2014. Serdecznie zachęcamy do zakupu karnetów!  

Karnet obejmuje mecze ligowe oraz mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski rozgrywane w Gdyni.

 

Przed meczem z Wisłą Płock: 

Sprzedaż karnetów zostanie wyłączona w czwartek 13.03. o godz. 16:00. W piątek po meczu sprzedaż zostanie uruchomiona ponownie – z cenami niższymi (-1 mecz).

 

Przed meczem z Miedzią Legnica: 

Sprzedaż karnetów zostanie wyłączona we wtorek 18.03. o godz. 16:00. Po meczu pucharowym sprzedaż karnetów zostanie włączona z cenami takimi jak po meczu z Wisłą Płock (mecze pucharowe -gratis).

 

Informacja dla osób kupujących karnety – wszystkie karnety, które nie zostaną odebrane do dnia poprzedzającego mecz, w dniu meczu będą do odbioru w okienku reklamacyjnym w kasie nr 2.

ZGODNIE  Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY. 

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA. 

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE. 

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!

—————————————

źródło: www.arka.gdynia.pl

Foto: tamże 

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *