W fi­na­le tur­nie­ju roz­gry­wa­ne­go w Gdyni go­spo­dy­nie po­ko­na­ły po do­gryw­ce AZS PWSZ Go­rzów Wlkp. 58:49 (15:8, 9:18, 8:5, 10:11, d. 16:7). Brą­zo­wy medal wy­wal­czy­ły za­wod­nicz­ki INEA AZS Po­znań.

W fi­na­ło­wych spo­tka­niu naj­wię­cej punk­tów zdo­by­ły: dla Ri­vie­ry – Do­mi­ni­ka Mi­ło­szew­ska – 17 oraz Alek­san­dra Wajler i An­ge­li­ka Stan­kie­wicz – po 12. Trenerką zwycięskiej ekipy jest Magdalena Szymkiewicz.

{mp3}Szymkiewicz{/mp3}.

Asystował jej Vadim Czeczuro, na co dzień opiekun „dorosłej” Riviery Gdynia. W składzie zwycięskiego zespołu wystąpiły jego podopieczne: Anna Jakubiuk, Marianna Duszkiewicz, Adriana Kukiełko i wspomniana Miłoszewska, która była kapitanem drużyny. Oto, co powiedziała „Głosowi Gdyni”: {mp3}Miloszewska{/mp3}.

W składzie figurowała również Karolina Puss, jednak kontuzja nie pozwoliła jej grać. MVP turnieju została Anna Jakubiuk, a w składzie najlepszej piątki turnieju znalazly się ponadto Miłoszewska i Stankiewicz.

W pół­fi­na­le Ri­vie­ra także po do­gryw­ce, w dramatycznych okolicznościach po­ko­na­ła obrończynie tytułu, INEA AZS Po­znań 68:56, na­to­miast go­rzo­wian­ki zwy­cię­ży­ły UKS Ba­sket Alek­san­drów Łódz­ki 66:43. W spo­tka­niu o trze­cie miej­sce trium­fo­wa­ła INEA AZS 59:38.

Koń­co­wa ko­lej­ność:

 • 1. Riviera Bryza Gdynia

 • 2. AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski

 • 3. INEA AZS Poznań

 • 4. UKS Basket Aleksandrów Łódzki

 • 5. VBW GTK Gdynia

 • 6. UKS Huragan Wołomin

 • 7. Ślęza MOS WKK Wrocław

 • 8. MUKS Widzew Łódź

   

 

We wtorek 18 lutego zawodniczki i szkoleniowcy otrzymali w Urzędzie Miasta listy gratulacyjne od prezydenta Gdyni. W imieniu prezydenta wręczyła je pani wiceprezydent Ewa Łowkiel w towarzystwie dyrektora GOSiR-u Marka Łucyka. Pani prezydent otrzymała piłkę z autografami Mistrzyń Polski.

Gośćmi pani prezydent byli także działacze i sztab szkoleniowy. „Głosowi Gdyni” udało się porozmawiać z trenerem Vadimem Czeczuro zarówno o turnieju, jak i o „dorosłej” Rivierze:

{mp3}Czeczuro{/mp3}

 

Ziemowit BUJKO

foto: autor i www.bigdynia.pl

By kkorpas

13 thoughts on “Mistrzynie Polski u prezydenta”
 1. 539
  《539彩券:台灣的小確幸》

  哎呀,說到台灣的彩券遊戲,你怎麼可能不知道539彩券呢?每次”539開獎”,都有那麼多人緊張地盯著螢幕,心想:「這次會不會輪到我?」。

  ### 539彩券,那是什麼來頭?

  嘿,539彩券可不是昨天才有的新鮮事,它在台灣已經陪伴了我們好多年了。簡單的玩法,小小的投注,卻有著不小的期待,難怪它這麼受歡迎。

  ### 539開獎,是場視覺盛宴!

  每次”539開獎”,都像是一場小型的節目。專業的主持人、明亮的燈光,還有那台專業的抽獎機器,每次都帶給我們不小的刺激。

  ### 跟我一起玩539?

  想玩539?超簡單!走到街上,找個彩券行,選五個你喜歡的號碼,買下來就對了。當然,現在科技這麼發達,坐在家裡也能買,多方便!

  ### 539開獎,那刺激的感覺!

  每次”539開獎”,真的是讓人既期待又緊張。想像一下,如果這次中了,是不是可以去吃那家一直想去但又覺得太貴的餐廳?

  ### 最後說兩句

  539彩券,真的是個小確幸。但嘿,玩彩券也要有度,別太沉迷哦!希望每次”539開獎”,都能帶給你一點點的驚喜和快樂。

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *