w sektorze F na Stadionie  przy ul.Olimpijskiej 5/9 w Gdyni, podczas meczu piłki nożnej pomiędzy Arką i Stomilem , organizowanego w dniu 23 listopada 2013 o godz. 17.30 przez Klub Arka Gdynia SSA.

 Oznacza to, że podczas meczu ze Stomilem w sobotę kibice będą wpuszczani jedynie na sektory położone na Trybunie Olimpijska.

 

W związku ze zmianami organizacyjnymi spowodowanymi zamknięciem trybun: Tory i Górka, podajemy szczegóły dotyczące dalszej sprzedaży biletów na mecze ze Stomilem Olsztyn oraz Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

 

Sprzedaż biletów na Stomil Olsztyn

W związku z otrzymaną od Wojewody Pomorskiego decyzją o zamknięciu trybun: Górka, Tory oraz sektora gości na meczu ze Stomilem Olsztyn informujemy, że wszystkie osoby posiadające karnety oraz które zakupiły na ten mecz bilety na jedną z zamkniętych trybun, będą miały możliwość odebrania bezpłatnych wejściówek na trybunę Olimpijską – sektor A.

 

Poniżej opisujemy procedury wymiany biletów  i karnetów:

·  Wymiana karnetu 

W celu zmiany miejsca należy udać się z dowodem osobistym oraz karnetem do:

– punktu sprzedaży, w którym karnet został zakupiony ( z wyłączeniem punktów KOLPORTER*) lub,

– do biura marketingu do piątku do godz. 16:00  lub,

– do Kasy nr 2 na Stadionie czynnej w środę, czwartek i piątek w godz. 16:00 – 19:00 lub,

– Fan Shopu na  Stadionie w godz. 10.00-18.00 lub,

– do kas na Stadionie w dniu meczu (godziny otwarcia kas w dniu meczu zostaną podane w odrębnej informacji).

 

Karnet zostanie dezaktywowany na sobotni mecz i wydana zostanie bezpłatna wejściówka na sektor A. Osoby, które będą chciały zmienić miejsce na inny sektor (sektor C, B) będą miały  możliwość zakupu biletów w cenach zgodnych z obowiązującym cennikiem. 

* Osoby, które zakupiły karnety w punktach Kolportera (lista punktów sprzedaży) powinny dokonać wymiany biletu w  biurze marketingu do pt. do godz. 16.00, kasie nr 2 na Stadionie od śr.-pt. godz. 16.00-19.00, bądź w Fan Shopie na Stadionie w godzinach 10.00-18.00.

 

·  Wymiana biletu zakupionego w punkcie sprzedaży biletów: 

W celu zmiany miejsca należy udać się wraz z zakupionym biletem oraz dowodem osobistym na trybunę Górka lub Tory do:

–  punktu sprzedaży, w którym bilet został zakupiony (z wyłączeniem punktów KOLPORTER*) lub,

–  do kasy nr 2 na Stadionie czynnej w środę, czwartek i piątek w godz. 16:00 – 19:00 lub,

–  do kas na Stadionie w dniu meczu (godziny otwarcia kas w dniu meczu zostaną podane w odrębnej informacji).

 

Bilety zostaną unieważnione i po zwrocie zakupionego wcześniej biletu wydany zostanie bilet na sektor A. Osoby, które będą chciały zmienić miejsce na inny sektor niż A (sektor C, B),  będą miały możliwość zakupu biletów w cenach zgodnych z obowiązującym cennikiem. 

* Osoby, które zakupiły bilety w punktach Kolportera (lista punktów sprzedaży) powinnać dokonać wymiany biletu w  biurze marketingu do pt. do godz. 16.00, kasie nr 2 na Stadionie od śr.-pt. godz. 16.00-19.00, bądź w Fan Shopie na Stadionie w godzinach 10.00-18.00. 

 

 ·  Wymiana biletu zakupionego za pośrednictwem internetu:

W celu zmiany miejsca należy udać się wraz z zakupionym biletem oraz dowodem osobistym na trybunę Górka lub Tory do:

 – do biura marketingu do piątku do godz. 16:00  lub,

–  do Kasy nr 2 na Stadionie czynnej w środę, czwartek i piątek w godz. 16:00 – 19:00 lub,

–  do Fan Shopu na Stadionie w godzinach 10.00-18.00 lub,

–  do kas na Stadionie w dniu meczu (godziny otwarcia kas w dniu meczu zostaną podane w odrębnej informacji).

 

Bilety zostaną unieważnione i po zwrocie zakupionego wcześniej biletu wydany zostanie bilet na sektor A. Osoby, które będą chciały zmienić miejsce na inny sektor niż A (sektor C, B),  będą miały możliwość zakupu biletów w cenach zgodnych z obowiązującym cennikiem.

 

Z uwagi na krótki czas jaki pozostał do meczu ze Stomilem Olsztyn, apelujemy do wszystkich posiadaczy karnetów i biletów na zamknięte trybuny do wcześniejszej wymiany karnetu/biletu niż w dniu meczu, co znacznie pomoże usprawnić działanie kas w dniu meczu. Jednocześnie informujemy, że w dniu meczu na stadionie nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na mecz z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. 

 

Poza wymianą karnetów oraz biletów na nieczynne sektory, prowadzona jest sprzedaż biletów na  sektory: rodzinny, C5, B3/B4, VIP oraz A2. Z uwagi na ograniczoną liczbę biletów w sprzedaży (ok 1000), osoby zainteresowe zakupem biletu na mecz ze Stomilem prosimy o jak najszybsze dokonanie transakcji. 

 

Sprzedaż biletów na Termalicę Bruk-Bet Nieciecza 

Sprzedaż biletów na mecz z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza prowadzona jest bez zmian. Jedynie w dniu meczu ze Stomilem, tj.23.11.2013r. na Stadionie nie będzie możliwości zakupu biletu na mecz z Termalicą (reszta punktów będzie prowadziła sprzedaż bez zmian).

Przypominamy także o konkursie dla najmłodszych Kibiców. Ze wszystkich biletów dziecięcych zakupionych do 21.11.2013 (przed meczem ze Stomilem) oraz do 25.11.2013 (przed meczem z Termalicą) włącznie wylosowany zostanie jeden szczęśliwiec, który przed meczem będzie miał możliwość wyprowadzenia na murawę drużyn z sędziami.

Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży (bilet tańszy o 3 zł) zarówno we wszystkich punktach, których pełna lista znajduje się w zakładce „Bilety i karnety” jak i przez Internet po zalogowaniu się na stronie www.bilety.arka.gdynia.pl

Jednocześnie przypominamy o konkursie –   spośród wszystkich osób, które zakupią bilety (w punktach sprzedaży lub za pośrednictwem strony internetowej)  odpowiednio do 22.11.2013(przed meczem ze Stomilem) oraz do 26.11.2013 (przed meczem z Termalicą) włącznie, rozlosowane zostaną 3 podwójne zaproszenia na kolejny mecz rozgrywany w Gdyni.

 

Przypominamy, że możliwość zakupu biletów online zostanie wyłączona na 2 godziny przed rozpoczęciem każdego ze spotkań.

Poniżej przedstawiamy listę banków, przez które można dokonać przelewu w systemie sprzedaży www:

Karta płatnicza (VISA, Mastercard – wypukłe, bądź internetowe)

MeritumBank Przelew

mTransfer
MultiTransfer
Przelew24 BZWBK

Pekao24Przelew
Płacę z Inteligo

Crédit Agricole e-przelew

Płacę z Nordea

PKO BP

Płać z ING

Płacę z Eurobankiem

Płacę z Alior Bankiem

Płacę z Alior Sync

Przelew z Raiffeisen Bankiem

Płacę z Millennium

 ———–

ZGODNIE  Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY. 

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA. 

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE. 

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!

 

Redakcja

Źródło i foto: www.arka.gdynia.pl

 

 

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.