GDYNIA ARENA od momentu swojego powstania w 2008 roku podlega procesowi ciągłej transformacji. Skutkiem tego jest systematyczne udoskonalanie najistotniejszych parametrów hali – jakościowych, funkcjonalnych i estetycznych. W minionych latach zmodyfikowano i wzbogacono zasoby hali poprzez montaż między innymi automatycznego systemu rolet i kulis scenicznych. Oświetlenie, wizualizacja w czasie rzeczywistym wydarzeń na tablicach i telebimach, nagłośnienie, osiągnęły poziom doskonały, o czym świadczy w przypadku ostatniego profesjonalny audyt akustyczny plasujący gdyńską arenę w towarzystwie najlepszych pod tym względem obiektów sportowo-widowiskowych na świecie.

W 2013 roku GDYNIA ARENA zdobyła trzy prestiżowe branżowe nagrody, świadczące o najwyższym uznaniu dla walorów hali – dwie z nich otrzymaliśmy w Konkursie na Najlepszy Obiekt Sportowy i Rekreacyjny (zdobywając przy okazji – jako jedyna polska hala sportowo-widowiskowa nominację do międzynarodowej edycji tego konkursu), a trzecią przyznali nam przedstawiciele branży eventowej, uznając gdyńską arenę za Najlepszy Obiekt Wielofunkcyjny w Polsce (MP Power Award w kategorii Multi Venue). Szczególnie cieszy nas to, że wśród przyznających te wyróżnienia byli także nasi klienci, czyli organizatorzy wszystkich rodzajów imprez – sportowych, kulturalnych i biznesowych.

Nowa nazwa obiektu – GDYNIA ARENA – jest kolejnym, tym razem wizerunkowym krokiem, dającym nie tylko możliwość rozszerzenia horyzontów, ale także będącym ukłonem w stronę zagranicznych odbiorców usług stanowiących portfel areny w Gdyni. Coraz większa liczba organizowanych w naszym obiekcie prestiżowych imprez międzynarodowych sprawia, że ujednolicenie polskiej i angielskiej nazwy obiektu jest wręcz koniecznością. Jesteśmy przekonani, że ten krok sprawi, iż GDYNIA ARENA stanie się marką jeszcze bardziej znaczącą, niż znakomicie do tej pory postrzegana Hala Sportowo-Widowiskowa GDYNIA.

W najbliższych tygodniach GDYNIA ARENA będzie miejscem znamienitych wydarzeń artystycznych, które zainauguruje w pierwszą październikową niedzielę koncert legendarnej grupy Vaya Con Dios. Dalej czekać będą widzów pełne wrażeń wieczory z udziałem artystów realizujących projekt Pasion de Buena Vista, zespołów Electric Light Orchestra i Kult oraz wirtuozów tańca z Moscow City Ballet.

Wymienione imprezy będą przeplatane licznymi wydarzeniami sportowymi, których aktualny wykaz znajduje się na witrynie www.gdyniaarena.pl

Z dyrektorem Gdynia ARENA Mariuszem Machnikowskim rozmawia Mikołaj Polak Radio EURO: http://www.youtube.com/watch?v=HlER_i2bq88 

 

Pierwszą imprezą sportową rozegraną w hali pod nową nazwą będzie mecz piłkarek ręcznych Vistalu Gdynia z KGHM Metraco Zagłębie Lubin, 2 paździenika o godz. 19.00. Zapraszamy kibiców!!!

 

 

 

Ziemowit BUJKO,

źródło: www.gdyniaarena.pl.

By kkorpas

2 thoughts on “Od dziś nie hsw, ale Gdynia ARENA”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *