Szkołę otwiera Gdyński Akrobatyczny Teatr Tańca MIRA-ART, finalista IV edycji programu „Mam Talent”, znany m.in. ze spektaklu „Przygody Sinbada”, wystawianego w hali sportowo-widowiskowej Gdynia czy widowiska Magic Malbork. Ostatnio grupa występowała przed finałem Mistrzostw Europy piłkarek ręcznych do lat 17, rozgrywanym w naszym mieście.

Zajęcia odbywać się będą w sali treningowej przy ul. Hutniczej 40. To jedno z niewielu miejsc w Trójmieście, w którym możemy się swobodnie przygotowywać – mówi Mirosława Kister, współzałożycielka Teatru. Dla potrzeb naszych akrobacji niezbędne jest pomieszczenie o odpowiedniej wysokości – prawie 8 metrów. Oczywiście osoby, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z akrobatyką nie będą wspinać się aż tak wysoko – zapewnia.

Kto może skorzystać z oferty nowo otwartej szkoły? Każdy, bez względu na wiek i płeć. Oczywiście statystycznie najwięcej trenuje u nas dziewcząt, ale panowie też są mile widziani – uśmiecha się Mirosława Kister.

Regularne zajęcia ruszają we wrześniu 2013 r. i planowane są w środy i w soboty. Więcej informacji w serwisie internetowym Teatru Tańca Mira-Art pod adresem www.mira.art.pl

 

———————————————

http://www.gdynia.pl  

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *