W Gdyni potykać się będą zespoły grające w północnej grupie I Ligi. Zwycięzca ma szansę zagrać o mistrzostwo Polski. Sobotnie zmagania rozpoczną się o godz. 9.00 i potrwają do 19.00, zaś w niedzielę pierwszy mecz rozegrany zostanie o godz. 11.00. Finał zaplanowano na godz. 14.00.

Mecz pokazowy – i Ty możesz wziąć udział!

Podczas przerwy w rozgrywkach, w sobotę o godz. 14.00 kibice zgromadzeni na plaży będą mieli też okazję obejrzeć pokazowy mecz, w którym wystąpi drużyna naszpikowana gwiazdami sportu i sceny. Swój udział zapowiedzieli byli czynni piłkarze: Radosław Michalski, Radosław Majdan, Tomasz Iwan, Jacek Krzynówek (na zdjęciu), Piotr Świerczewski, aktorzy: Tomasz Schimscheiner, Przemysław Cypryański, Michał Koterski, Marek Włodarczyk, tancerz Maciej Florek „Gleba” i uczestnik pierwszej edycji programu Big Brother Klaudiusz Sevkovic. Tak mocna ekipa zagra z zespołem Volvo Gdynia Sailing Team, w którego skład wejdą przedstawiciele organizatorów tj. Polskiego Związku Żeglarskiego, Miasta Gdyni oraz sponsora tytularnego – Volvo. I uwaga! Do tej drużyny dołączyć może każdy! Wszystkie osoby chcące wziąć udział w meczu powinny w sobotę między godz. 10.00 a 13.00 wypełnić kartę zgłoszeniową w plażowym namiocie „aktywnego lata” Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przed meczem (około godziny 13.45) spośród wszystkich chętnych zostaną wylosowane osoby, które dołączą do Volvo Gdynia Sailing Team i zmierzą się w meczu z zespołem gwiazd.

——————————————————

Źródło: http://www.gdynia.pl

foto: pinger.pl

By kkorpas

55 thoughts on “Piłka na plaży”
  1. Hello there! Quick quetion that’s compleetely ooff topic.
    Do youu know how too maie your site mobile friendly?
    My weeblog loooks weiurd when viewiing from myy appple iphone.
    I’m trying too find a tempolate orr plugin that might be able to esolve this issue.
    If youu have aany suggestions, please share. Appreciate it!

  2. Смена входной двери оказалась необходимой после переезда. Остановил свой выбор на https://dvershik.ru из-за удобства каталога и адекватных цен. Заказывал дверь с монтажом – работники прибыли оперативно, установка выполнена безупречно. Остался удовлетворён сервисом и качеством продукции.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *