W tej rubryce prezentujemy wydarzenia o charakterze sportowym. Jeśli masz dla nas info lub temat - podziel się z nami. Zostań naszym niezależnym reporterem.

Komentarz redakcyjny

Kobe Bryant nie żyje!

41 lat to nie czas, by umierać. 41 lat dla sportowca to moment, gdy może wreszcie zdyskontować swoją karierę. Kiedy swoje doświadczenie, umiejętności może przekazać następcom, zając się wreszcie rodziną, dla której nie zawsze miał czas, wychowywać dzieci.

• Ratunku!!!
    • Co się dzieje z gdyńską piłką ręczną? To pytanie zadają sobie kibice piłki ręcznej w Gdyni, ale także zapewne zawodnicy, sztab szkoleniowy i władze gdyńskiego klubu.

• Żółto-Niebieskie święta z trenerem Zbigniewem Smółką
    • Z trenerem Arki Gdynia Zbigniewem Smółką o tradycjach świątecznych rozmawia Jarosław Woliński

• Pozazdrościli ptakom
    •

Wydawać by się mogło, że skoki narciarskie to dyscyplina, która z Gdynią, czy z Trójmiastem może mieć niewiele wspólnego, tymczasem niegdyś był to prężny ośrodek skoków narciarskich.

sobota, Sty 18 2020 0 komentarz
Pavels Steinbors w Gdyni do 2022

niedziela, Sty 26 2020 0 komentarz
Nie dali się dogonić! Asseco Arka

Koszykarze Arki Gdynia odbyli udaną podróż na Śląsk. Przywieźli z niej dwa punkty za zwycięstwo nad GTK Gliwice 82: 74. Chociaż emocji nie brakowało.

sobota, Mar 16 2019 0 komentarz
Po falstarcie Bałtyk wygrywa!

niedziela, Lis 17 2019 0 komentarz
Z Lublina na tarczy!

W Lublinie spotkały się zespoły z dwóch ostatnich miejsc w tabeli. Dla gospodarzy zwycięstwo było priorytetem. Już po pierwszej połowie było z ich punktu widzenia nieźle – Budowlani wygrywali 17:0.

poniedziałek, Sty 15 2018 0 komentarz
Worek medali strzelców Floty!

Strzelcy WKS Floty Gdynia w Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 11-14.01.2018 pokazali, że wciąż należą do krajowej czołówki.

środa, Mar 06 2019 0 komentarz
Koniec pięknego snu... MH

niedziela, Cze 16 2019 0 komentarz
Pantery rozszarpały Jastrzębie!

Półfinałowe spotkanie Ligi Futbolu Amerykańskiego okazało się meczem bez historii. Panthers Wrocław zdeklasowali na Stadionie Olimpijskim Seahawks Gdynia, wygrywając aż 52:6.

wtorek, Sty 28 2020 0 komentarz
Żegnaj Euroligo! Sopron Basket za

czwartek, Lis 01 2018 0 komentarz
To już koniec żeńskiej piłki

czwartek, Kwi 20 2017 0 komentarz
Koniec żeńskiej siatkówki w

Atom Trefl Sopot znika z siatkarskiej mapy Polski na szczeblu seniorek. Będzie jedynie kontynuować szkolenie w grupach młodzieżowych.

środa, Sty 22 2020 0 komentarz
Porażka o włos (libero)!!!

Przegrali dwa pierwsze sety i zanosiło na porażkę bez punktów. Potrafili się jednak podnieść i doprowadzić do tie breaka. W nim jednak o włos (dosłownie) lepsi okazali się goście.

środa, Wrz 04 2019 0 komentarz
Koniec piłki ręcznej w Gdyni!

Ostrzegaliśmy, alarmowaliśmy, apelowaliśmy... Nic nie pomogło. Po dwóch sezonach w PGNiG Superlidze i spadku do I ligi drużyna piłkarzy ręcznych Arki Gdynia przestała istnieć.

niedziela, Wrz 22 2019 0 komentarz
Krystian Pieszczek znów wygrywa

niedziela, Sty 19 2020 0 komentarz
35 koszykarskie derby Trójmiasta

Nie pomogła własna hala! W Trójmieście rządzi Asseco Arka. W ERGO Arenie w 35 koszykarskich derbach Trójmiasta Trefl Sopot uległ Asseco Arce Gdynia 79:86.

Nie samym sportem

Koncert Garou w ERGO Arenie!!!

Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Któż nie słyszał „Gitan”, "Seul", "Je N'Attendais Que Vous", „Sous le vent”, czy wielkiego przeboju z musicalu „Notre Dame de Paris” - „Belle”?

W ostatnich dnach niepokojące komunikaty nadchodziły z siedziby Arki Gdynia. Najpierw do dymisji podał się prezes Zarządu, na początku tego roku zaś rezygnację z funkcji złożył Prokurent oraz przewodniczący Rady Nadzorczej.

Tradycji stało się zadość. Od momentu objęcia trenerskiego steru przez Sebastiana Letniowskiego, Bałtyknie wygrał pierwszego meczu rundy. Porażka w Środzie Wielkopolskiej była dotkliwa, ale to już było.

Dwa gole w pierwszej tercji, stracone przez gdańszczan w osłabieniu zadecydowały o ich odpadnięciu z rywalizacji w play-off. Piękny sen się zakończył. Do półfinału awansował broniący tytułu mistrza Polski GKS Tychy.

To już koniec europejskiej przygody koszykarek Arki Gdynia. W meczu 12 kolejki Euroligi Kobiet we własnej hali gdynianki uległy węgierskiemu Sopron Basket 67:77 i straciły definitywnie szansę awansu do fazy pucharowej.

Jeszcze nieco ponad rok temu świętowały zdobycie mistrzostwa Polski. W ich blasku grzali się liczni lokalni, biznesmeni i politycy. Upadek klubu zaczął się wraz z problemami ekonomicznym głównego sponsora, firmy Vistal.

Podobnie, jak rok temu w II Memoriale Henryka Żyto zwyciężył Krystian Pieszczek. Tym razem jednak wygraną podzielił z kolegą z pary Rasmusem Jensenem. Team Avides, zdobył 25 punktów i wygrał gdańskie zawody.

InfoGaleria

To już koniec europejskiej przygody koszykarek Arki Gdynia. W meczu 12 kolejki Euroligi Kobiet we własnej hali...
Koszykarze Arki Gdynia odbyli udaną podróż na Śląsk. Przywieźli z niej dwa punkty za zwycięstwo nad GTK Gliwice...
Niespodziewanie duży opór postawiły koszykarkom gdyńskiej Arki zawodniczki AZS Uniwersytetu Gdańskiego. Gospodynie...
Prowadziły przez większość meczu. W czwartej kwarcie pozwoliły się rywalkom dogonić, a w ostatniej sekundzie...