Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sport News
Cztery karne i... pogrzeb - niedziela, 31, maj 2020 20:55
Dzień Zwycięstwa to dla Arki?! - piątek, 08, maj 2020 20:43
Arka jak... Hiszpania na EURO 2012 - poniedziałek, 18, maj 2020 16:59
Ireneusz Mamrot za sterami Arki! - sobota, 09, maj 2020 17:42

niedziela, 31 maj 2020 20:55

Cztery karne i... pogrzeb

Gdy Szymon Marciniak sędziuje mecz Arki trudno oprzeć się spiskowej teorii dziejów. W samym tylko obecnym sezonie decyzje naszego eksportowego arbitra pozbawiły dotychczas gdynian siedmiu punktów. Wszystkie te orzeczenia były co najmniej kontrowersyjne.

Dwa razy po 1:4 i koniec marzeń o pierwszej czwórce. Arka Gdynia ponosząc dwie wysokie porażki odpadła z Canal + Ekstraklasa Cup w ćwierćfinale.

poniedziałek, 18 maj 2020 16:59

Arka jak... Hiszpania na EURO 2012

Piłkarze oraz sztab szkoleniowy Arki Gdynia wyjechali dzisiaj na zgrupowanie do Gniewina, gdzie w Centrum Sportowym im. Włodzimierza Lubańskiego będą wykuwać formę przed restartem rozgrywek.

Najpierw zwycięstwo nad mistrzem Polski Piastem Gliwice, później porażka z Rakowem Częstochowa i wreszcie koncertowo zagrane derby Trójmiasta i... Arka Gdynia znalazła się w pierwszej ósemce drużyn Ekstraklasy.

sobota, 09 maj 2020 17:42

Ireneusz Mamrot za sterami Arki!

Nowy właściciel Arki Gdynia nie zasypia gruszek w popiele. W piątek 8 maja przejął pakiet właścicielski akcji w klubie, a już dzień późnej zaangażował nowego szkoleniowca.

piątek, 08 maj 2020 20:43

Dzień Zwycięstwa to dla Arki?!

8 maja to w Europie Dzień Zwycięstwa. W 75 rocznicę pokonania hitlerowskich Niemiec w Gdyni zakończyła się inna batalia. Arka Gdynia po długich perturbacjach znalazła wreszcie nowego właściciela.

wtorek, 21 kwiecień 2020 16:11

Arka chce grać!

Wszystko wciąż jeszcze w rękach rządu, ale piłkarze intensywnie trenują i palą się do powrotu na ligowe boiska w oczekiwaniu na decyzje ministra zdrowia i zielone światło do zakończenia sezonu.

poniedziałek, 20 kwiecień 2020 17:58

Turniej CANAL + Ekstraklasa Cup rusza w sieci!

Natura nie znosi próżni. Nie można grać na murawie, można rywalizować inaczej. Platforma CANAL+ wraz z Ekstraklasą, firmą ESL Gaming Polska przy współpracy z agencją Lagardere Sports organizuje wirtualny turniej piłkarski.

czwartek, 16 kwiecień 2020 10:51

Ekstraklasa wciąż czeka na decyzje

Ekstraklasa nie wyznaczyła jeszcze daty wznowienia rozgrywek po epidemii. Zostanie ona ustalona dopiero po uzyskaniu informacji od UEFA dotyczących terminarza międzynarodowego oraz po decyzjach o zakończeniu obowiązywania zakazów wprowadzonych przez rząd. 

Strona 1 z 87

Kibicujemy tym wydarzeniom:

  

 

 

NajnowszeInfoGaleria

 
Gdy Szymon Marciniak sędziuje mecz Arki trudno oprzeć się spiskowej teorii dziejów. W samym tylko obecnym sezonie...
Dwa razy po 1:4 i koniec marzeń o pierwszej czwórce. Arka Gdynia ponosząc dwie wysokie porażki odpadła z Canal +...
Piłkarze oraz sztab szkoleniowy Arki Gdynia wyjechali dzisiaj na zgrupowanie do Gniewina, gdzie w Centrum Sportowym...
Najpierw zwycięstwo nad mistrzem Polski Piastem Gliwice, później porażka z Rakowem Częstochowa i wreszcie...

Odwiedza nas

Odwiedza nas 270 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane