Zwycięskie "Mikołajki" Arki w Kielcach! - piątek, 06, grudzień 2019 20:07
Ważne zwycięstwo koszykarek Arki w Lyonie! - czwartek, 05, grudzień 2019 23:19
Dwa skalpy Trefla po śląskim tourze! - środa, 04, grudzień 2019 20:26

czwartek, 05 grudzień 2019 22:46

Po przełamanie do stolicy dawali się koszykarze Trefla Sopot i w meczu z Legią to przełamanie nastąpiło. Sopocianie wygrali 92:71, dominując zdecydowanie w całym spotkaniu.

niedziela, 01 grudzień 2019 19:10

Po wyrównanych trzech kwartach w wypełnionej Hali 100-lecia Trefl Sopot przegrał z liderem Energa Basket Ligi, drużyną Polskiego Cukru Toruń 63:80 .O losach meczu zadecydowała ostatnia część spotkania, wyraźnie przegrana przez sopocian 4:19!

sobota, 23 listopad 2019 22:19

Zatrzymani w poprzedniej kolejce przez lublinian koszykarze Trefla nie mogą odnaleźć formy, którą jeszcze do niedawna czarowali w lidze. W meczu 9 kolejki w Ostrowie Wielkopolskim dali się pokonać BM Slam Stali 89:71.

sobota, 16 listopad 2019 20:03

W 8. Kolejce Energa Basket Ligi Start Lublin okazuje się lepszy od faworyta spotkania Trefla Sopot. Starcie zakończyło się wynikiem  82:95. Porażka u siebie przerwała serię gospodarzy, którzy wygrali  pięć ostatnich gier.

czwartek, 07 listopad 2019 22:55

Koszykarze Trefla Sopot pokonali w Hali Orbita WKS Śląsk Wrocław 87:71 w spotkaniu rozpoczynającym 7. kolejkę Energa Basket Ligi! Tym samym seria zwycięstw sopocian wzrosła do 6.