Bezlitośni przyjaciele! - sobota, 10, sierpień 2019 20:10
Zamiast karnego... drugi gol! - poniedziałek, 29, lipiec 2019 20:21

Wicemistrz Polski: 2015

Puchar Polski: 2015

Superpuchar Polski: 2015

piątek, 28 czerwiec 2019 13:16

Mistrz świata z 2014 roku, 10-ciokrotny medalista mistrzostw Polski jako zawodnik, a także triumfator PlusLigi w roli szkoleniowca, jeden z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy Michał Winiarski poprowadzi zespół Trefla Gdańsk.

piątek, 05 kwiecień 2019 19:49

Ostatni mecz sezonu zgromadził w ERGO Arenie 2100 widzów. Stawką wszak było zaledwie dziewiąte miejsce, a w Treflu czas pożegnań.

sobota, 30 marzec 2019 19:48

Zwycięstwem 3:0 na boisku rywala rozpoczęli rozgrywkę o 9 miejsce w tabeli końcowej PLUS Ligi siatkarze Trefla Gdańsk. Liczymy, że 4 kwietnia powtórzą wynik i mocnym akcentem zakończą sezon.

sobota, 23 marzec 2019 20:46

Patrząc na grę siatkarzy Trefla zwłaszcza w drugiej połowie tego meczu trudno było uwierzyć, że zaledwie kilka dni temu ograli oni jedną z najlepszych drużyn świata, będąc o włos od awansu do czwórki najlepszych zespołów Starego Kontynentu.

wtorek, 19 marzec 2019 20:26

Złoty set zadecydował, że w półfinale siatkarskiej Ligi Mistrzów zagra sześciokrotny triumfator tych rozgrywek. Zawodnicy Trefla wygrali dwa pierwsze sety, a chociaż kolejne dwa przegrali na przewagi okazali się lepsi w tie breaku.