Arka krok bliżej do brązu - wtorek, 23, kwiecień 2019 20:31
Pierwsze śliwki robaczywe? Porażka Arki w Zabrzu! - poniedziałek, 22, kwiecień 2019 21:31
Arka Gdynia zwycięzcą fazy zasadniczej Energa Basket Ligi! - poniedziałek, 22, kwiecień 2019 19:58
Koszykarskie derby dla Arki!!! - środa, 17, kwiecień 2019 21:53

poniedziałek, 22 kwiecień 2019 19:58

W pierwszej połowie nie mógł się wstrzelić z dystansu do kosza. Kiedy po przerwie wreszcie se udało, odległość nie stanowiła już problemu. Trafiał praktycznie jak i skąd chciał.

środa, 17 kwiecień 2019 21:53

Koszykarskie derby Trójmiasta w Gdynia Arena w ostatnich latach były bardzo zacięte i rozstrzygały się w ostatnich sekundach. Tradycji stało się zadość i tym razem. Oba zespoły znajdują się na przeciwległych lokatach w tabeli, ale na parkiecie tej różnicy nie było widać.

niedziela, 14 kwiecień 2019 14:35

Tylko 9 punktów w drugiej kwarcie zdobytych przez Arkę spowodowało, że goście na przerwę schodzili z jedenastopunktową przewagą. Mimo ambitnej pogoni nie pozwolili już sobie tego odebrać.

niedziela, 07 kwiecień 2019 21:48

35 punktów zdobytych w pierwszej kwarcie i przewaga 14 oczek po 10 minutach gry zapewniły koszykarzom Arki Gdynia wyjazdowe zwycięstwo w Koszalinie.

niedziela, 31 marzec 2019 14:54

Srogi rewanż wzięli koszykarze Arki Gdynia na zawodnikach Arged BM Slam Stal Ostrów za przegrany niedawno finał Pucharu Polski. Podopieczni Przemysława Frasunkiewicza pokonali ostrowian w ich własnej hali 75:65.