środa, 13 listopad 2019 22:52

Koszykarze Asseco Arki Gdynia nie są już niepokonani poza domem nie tylko w Energa Basket Lidze. W środowy wieczór doznali także pierwszej wyjazdowej porażki 7Days EuroCup. Gdynian po raz drugi pokonała Unicaja Malaga, tym razem 91:69.

piątek, 08 listopad 2019 21:47

Asseco Arka połamała sobie zęby na toruńskich piernikach. Gdynianie przegrali 65:80 i była to pierwsza porażka ligowa żółto-niebieskich poza własną halą.

wtorek, 05 listopad 2019 22:44

Po 30 minutach meczu rundy rewanżowej z EWE Baskets Oldenburg koszykarze Asseco Arki mieli 8 punktów przewagi. Czwartą kwartę rozpoczęli od serii 0:19 (!), a pierwsze punkty zdobyli na dwie sekundy przed upływem 8 minut gry.

sobota, 02 listopad 2019 19:21

BM Stal Slam Ostrów Wielkopolski przejechała do Gdyni nie mając na koncie jeszcze żadnego zwycięstwa. Bardzo chciała wygrać. Do przerwy to jej się jednak nie udawało. Arka Asseco prowadziła różnicą szesnastu punktów.

środa, 30 październik 2019 22:36

Ale to było meczycho!!! Jedna ze stacji telewizyjnych pokazuje reklamę z udziałem Wilfredo Leona i Szymona Majewskiego, w której Leon mówi: - Ale to były emocje! A Majewski mu odpowiada: - Wielkie emocje! Ta reklama idealnie pasuje jako podsumowanie dzisiejszego spotkania w Gdynia Arena.