Bezlitośni przyjaciele! - sobota, 10, sierpień 2019 20:10
Zamiast karnego... drugi gol! - poniedziałek, 29, lipiec 2019 20:21

niedziela, 11 sierpień 2019 18:53

Świadomość wagi tego spotkania od początku jakby pętała Polakom nogi. Tak bardzo chcieli jak najszybciej zamknąć sprawę awansu na igrzyska, że... przegrali pierwszego seta.

sobota, 10 sierpień 2019 19:25

Już tylko mały kroczek, jeden wygrany set dzieli polskich siatkarzy od wyjazdu na igrzyska olimpijskie do Japonii. W drugim meczu turnieju kwalifikacyjnego wręcz Polacy zmietli z parkietu reprezentację Francji. Wynik 3:0 (25:21, 25:19, 25:20) mówi sam za siebie.

piątek, 09 sierpień 2019 22:46

Mocnym akcentem rozpoczęli polscy siatkarze turniej eliminacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020. Polska pokonała w ERGO Arenie Tunezję 3:0 (25:15, 25:19, 25:19).

poniedziałek, 05 sierpień 2019 08:09

Aż 221 medali (74 złote, 69 srebrnych i 78 brązowych) zdobyli sportowcy z Republiki Czeskiej w XIX Światowych Letnich Igrzyskach Polonijnych, które w sobotę zakończyły się w Gdyni. Ukoronowaniem ich triumfu było zwycięstwo w turnieju piłkarskim, w którym rzutami karnymi pokonali Argentynę.

niedziela, 04 sierpień 2019 19:55

Kreatywne machiny, zabawne pokazy i spektakularne skoki oraz… upadki – za nami ogólnopolski finał 6. edycji Red Bull Konkurs Lotów!