Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

REDAKCJA POLECA

ERGO Arena zabrzmi śpiewem gregoriańskim!

Setki koncertów, mnóstwo ponadczasowych hitów i 20 lat na scenie! Uwielbiany przez publiczność chór Gregorian zaprasza na wielką jubileuszową trasę koncertową już na początku 2020 roku.

 

Koncert Garou w ERGO Arenie!!!

Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Któż nie słyszał „Gitan”, "Seul", "Je N'Attendais Que Vous", „Sous le vent”, czy wielkiego przeboju z musicalu „Notre Dame de Paris” - „Belle”?

Od Redakcji

Mimo, że nasz portal zamierzamy poświęcić  wyłącznie sportowi, postanowiliśmy to miejsce przeznaczyć na informację o pozasportowej ofercie kulturalnej Gdyni. Znajdziecie tu zatem zapowiedzi spektakli i premier teatralnych, koncertów oraz innych ważnych imprez kulturalnych organizowanych w naszym mieście. Zdajemy sobie sprawę, że być może niektóre z nich będą czasem dla kibiców alternatywą dla wydarzeń sportowych. Mimo wszystko uznaliśmy jednak, że zarówno sportowcowi, jak i kibicowi przyda się czasami dla równowagi porcja kultury. Bo przecież nie samym sportem... 

 

Redakcja

Queen Machine w Gdynia Arena!

Od momentu powstania w 2008 roku zebrał ogromną rzeszę fanów i nie bez powodu został okrzyknięty jednym z najlepszych europejskich tribute bandów oraz… jednym z najpopularniejszych zespołów w Danii.

Kibicujemy tym wydarzeniom:

  

 

 

NajnowszeOdwiedza nas

Odwiedza nas 265 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane