Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sport News

REDAKCJA POLECA

"Simply the Best!" w Gdynia Arena!!!

Jej znakiem rozpoznawczym była burza loków, długie nogi i niewiarygodne pokłady energii, którą roznosiła największe sceny świata. Trudno byłoby znaleźć, choć jedną osobę, która by Jej nie znała.

Jej wielkie hity jak "Simply the Best", "Privat Dancer" czy słynny soundtrack do filmu z serii o Jamesie Bondzie - "Golden Eye" dziś należą już do absolutnego kanonu muzyki rozrywkowej. 

Fani Tiny Turner muszą przygotować się na silne emocje! Koncert What’s Love Got To Do With It? jest zupełnie nowym, oszałamiającym show poświęconym twórczości jednej z największych ikon muzyki XX wieku.

To właśnie całokształt osobowości i dorobek artystyczny Tiny zainspirował wielokrotnie nagradzanych, za bardzo udany projekt Whitney - Queen of the Night, brytyjskich producentów do stworzenia kolejnego widowiska. Teraz What’s Love Got To Do With It?, po niezwykle entuzjastycznym przyjęciu przez zagraniczną publiczność, wreszcie rusza z trasą po Polsce!
W postać jednej z najwybitniejszych wokalistek naszych czasów wcieli się wspierana przez 10-osobowy zespół muzyków, piękna i utalentowana Elesha Paul Moses, zwyciężczyni brytyjskich edycji programów "X-Factor "oraz "The Voice".
Elesha jest bardzo podekscytowana rolą w spektaklu: - Postać Tiny doskonale nadaje się do naśladowania na scenie. To wyzwanie, na które naprawdę długo czekałam!
Podczas polskiego tournee widzowie mogą spodziewać się , iż we wspaniałych aranżacjach wybrzmią najbardziej znane i lubiane przeboje, a wśród nich, oprócz wyżej wspomnianych: "Simply the Best", "Privat Dancer", "Golden Eye" i tytułowego "What’s Love Got To Do With It?"  m.in. "Proud Mary", "River Deep", "Nutbush City Limits", które wylansowała Tina w ciągu swej zapierającej dech w piersiach ponad 50-letniej kariery estradowej.
Jeśli dodać do tego wspaniałą oprawę, na którą składa się perfekcyjna choreografia, przepiękne kostiumy, dopracowane w każdym calu makijaże, otrzymamy prawdziwy muzyczny rarytas, którego po prostu nie można przegapić!


Cuffe & Taylor jest oficjalnie jednym z 10 topowych brytyjskich promotorów z biurami w Londynie i na północnym zachodzie. Założony ponad osiem lat temu jest obecnie częścią rodziny Live Nation. Cuffe & Taylor współpracują m.in. z takimi artystami m. in. jak Britney Spears, Rod Stewart, Mariah Carey, Bryan Adams, Noel Gallagher, Michael Ball & Alfie Boe, Cliff Richard czy Little Mix.
Paul Roberts Productions od ponad 30 lat prezentuje pokazy sceniczne w Wielkiej Brytanii. Współpracując z wieloma utalentowanymi artystami, PRP prezentuje szeroki wybór spektakularnych koncertów i show obejmujący repertuarowo największe hity lat 60., 70., 80. i 90. oraz współczesne.
Multimedia Organization od 1982 roku organizuje wszystkie ważne trasy koncertowe i teatralne po Europie Środkowo-Wschodniej jako pierwszy prywatny promotor rockowy i agent w regionie. Wśród wielu legendarnych artystów z portfolio firmy można wymienić m. in. następujące koncerty: Metallica, Iron Maiden, Depeche Mode, Stevie Wonder, U2, Genesis, AC/DC, Sting, Tinę Turner.
What’s Love Got To Do With It? to symboliczny powrót dla bohaterki show w 20. rocznicę ostatniego tournee stadionowego giganta.

 

Czwartek, 2 stycznia 2020, godz. 19.00

Hala Gdynia Arena, ul. K. Górskiego 8

Otwarcie bram: godz. 18.00

Bilety 

 

 

Kibicujemy tym wydarzeniom:

 

  

 

 

NajnowszeOdwiedza nas

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane