Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

100 tysięcy biletów sprzedanych na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019! Wyróżniony

Na nieco ponad dwa miesiące przed meczem otwarcia Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 już ponad 100 tysięcy biletów zostało sprzedanych za pośrednictwem oficjalnej strony FIFA.com/tickets/U20WC.

Najbardziej popularne wśród kupujących były: mecz otwarcia, finał i grupowe mecze Polaków. FIFA zachęca wszystkich fanów, aby odwiedzali stronę FIFA.com/tickets/U20WC i sprawdzali na niej dostępność wejściówek na poszczególne spotkania. 

Bilety są dostępne w dwóch kategoriach, zaczynają się od 10 złotych.  

Kibice będą mogli wydrukować zakupione bilety w domu, co oznacza, że każdy kto nabył wejściówki na oficjalnej stronie FIFA.com/tickets/U20WC będzie mógł je ściągnąć i wydrukować używając swojego konta do zakupu biletów.

Każdy bilet będzie zawierał unikalny kod, sprawdzany prze wejściu na stadion. Na obiektach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek.

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 to druga najstarsza impreza organizowana przez światowe władze piłkarskie i pierwsza pod egidą FIFA na polskiej ziemi. Poprzednie turnieje odkryły tak wielkie gwiazdy jak Messi, Maradona. Iniesta, Griezmann, Salah czy Pique.

Czytany 635 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kibicujemy tym wydarzeniom:

  

 

NajnowszeOdwiedza nas

Odwiedza nas 214 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane