Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sport News
Koszykarze Arki poznali rywali w Eurocup - wtorek, 16, lipiec 2019 10:59
Wybierz jedenastkę 90-lecia! - środa, 03, lipiec 2019 15:35

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze NICE 1. Ligi Żużlowej

  • poniedziałek, Sty 21 2019
  • Napisał 
Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze NICE 1. Ligi Żużlowej Foto: wybrzezegdansk.pl

W środę poznaliśmy ostateczny skład oraz terminarz NICE 1. Ligi Żużlowej, a już dziś ruszyła o godzinie 10:00 sprzedaż karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2019. W związku z mniejszą ilością spotkań cena karnetu uległa obniżeniu w stosunku do ubiegłego roku.

150 zł to cena karnetu normalnego na sektory zielony/niebieski w sezonie 2019. Cena obejmuje wstęp na wszystkie mecze rundy zasadniczej NICE 1. Ligi Żużlowej oraz wszystkie krajowe imprezy pozaligowe, tj. spotkania sparingowe, eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (9 lipca) oraz zawody Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Oszczędność przy zakupie karnetu na rundę zasadniczą to minimum 30 zł. Podobnie jak w ubiegłym roku w sprzedaży znajdą się karnety ulgowe (100 złotych) oraz szkolne dla uczniów szkół podstawowych (50 zł).

Cena karnetu normalnego na trybunę honorową to 225 zł. Zakup karnetu na ta trybunę gwarantuje rezerwację miejsca na sektorze oraz bezpłatny program. Cena karnetu ulgowego to 175 złotych, natomiast szkolnego 125 złotych.

Sprzedaż karnetu odbywać się będzie dwoma kanałami:

  • Sprzedaż w punkcie stacjonarnym - Biuro Klubu - Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-17:00

  • Sprzedaż przez internet z wysyłką - poprzez system biletowy www.bilety.wybrzezegdansk.pl  - koszt wysyłki to 10 złotych.

Również od poniedziałku kibice mogą dokonywać wymiany zakupionych voucherów na karnety. Przypominamy, że do zakupu karnetu niezbędny jest numer PESEL posiadacza wejściówki. Poniżej prezentujemy ceny karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2019.

CENY KARNETÓW NA RUNDĘ ZASADNICZĄ SEZONU 2019

karnet normalny (sektory zielony i niebieski)

150 złotych

karnet ulgowy (sektory zielony i niebieski)

100 złotych

karnet szkolny

50 złotych

karnet normalny Trybuna Honorowa (sektor czerwony S24-S27)

225 złotych

karnet ulgowy Trybuna Honorowa (sektor czerwony S24-S27)

175 złotych

karnet szkolny Trybuna Honorowa (sektor czerwony S24-27)

125 złotych

karnet VIP (sektor czerwony S23)

1000 złotych

Uwaga:
Do zakupu biletu/karnetu ulgowego uprawnieni są: wszystkie kobiety, młodzież szkolna (powyżej gimnazjum), studenci do 26. roku życia (urodzeni w 1993 roku i młodsi), emeryci, renciści oraz opiekunowie osób niepełnosprawnych.
Do zakupu biletu/karnetu szkolnego uprawnieni są: dzieci i młodzież ucząca się w szkole podstawowej oraz gimnazjum (urodzeni w 2004 roku i młodsi);
Do bezpłatnego wstępu uprawnione są: Dzieci do lat 7 (wszystkie sektory) oraz osoby niepełnosprawne (sektor: zielony/niebieski) 


Dodatkowe informacje:

  • Posiadacze karnetów mogą liczyć na bezpłatne wejście na wszystkie imprezy krajowe rozgrywane na gdańskim torze (IMP, MDMP, PLM, sparingi)

  • Karnet obejmuje sześć wejść na mecze rundy zasadniczej z zastrzeżeniem, że na jeden mecz ligowy, na jeden karnet może wejść jedna osoba.

  • W cenę karnetu na trybunę honorową oraz karnetu VIP wliczony jest program zawodów.

  • W cenę karnetu VIP wliczony jest catering 

Czytany 5244 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Redakcja

tel. 606 924 771

Kibicujemy tym wydarzeniom:

 

 

  

 

NajnowszeOdwiedza nas

Odwiedza nas 273 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane